زیر درخت و آخرین شب سال

١- سال نو بر همه مبارک . سالی پر برکت ، شاد و همراه با خیر و سلامتی برای همه آرزو میکنم .

٢- شب سال نو ، اولین روز سال ، ساعت تحویل سال مقدس هستند ؟ همیشه این سول ها را از خود میکنم ، چرا که اگر مقدس باشند باید که متفاوت از دیگر ایام برگزار شوند ولی راستش اغلب اینطور نیست . به دلایل مختلف البته .

٣- شب سال نو و روز اول سال و ساعت تحویل سال البته به جهت آیینی و مذهبی و اعتقادی ، مقدس است . تاریخ مهر پرستی و آیین زرتشت چنین میگوید  و این حال هویت همه ما شده است . راستش را بخواهید برای من زیباست و من این قسمت از هویتم را دوست دارم  

۴- دیروز دوستی فیلم کوتاهی داد ( شاید عیدی سال نو ) - سرود ای ایران با اجرای خاص تعدادی از هنرپیشه گان مشهور . خیلی دوست داشتم . چندباره دیدم . علی هم خیلی دوست داشت . ساکت و با دقت تمام آنرا دید ، آنهم چند بار .

۵- سال نو میشود و من در آستانه ۴٠ سالگی و راستش هنوز آینده غبارآلود است

۶- سال نو میشود و من دوست دارم ایران را ، کشورم را ، دوست دارم همسرم را ، فرزندم را ، پدرم را ، مادرم را ، برادرم را ، خواهرم را ، دوستانم را و دلم تنگ است و ...

 

/ 3 نظر / 13 بازدید
گروه اکسیر

سلام زیر درخت . وبلاگ جالب و پرمحتواییی دارید . تبریک میگم . خوشحال میشیم از وبسایت ما هم دیدن کنید. ما در وبسایت خود با برنامه های نظیر اسپمر رایگان رومها ، اموزش تخصصی هک ایدی و سایت ، سورسهای کمیاب و درخواستی شما ، مقالات جالب و ... منتظر شما هستیم. موفق باشید.

طاها

سلام عید تو هم مبارک. حامد من هم خیلی دوست دارم......

حسین

من هم در سال جدید زیاد به ایرانم فکر می کنم .